Європейська Асоціація Інсульту присвоїла українській клініці Into-Sana статус експертного центру

Європейська Асоціація Інсульту присвоїла українській клініці Into-Sana статус експертного центру

У Європі з 2009 року працює Європейська Асоціація Інсульту (Angels Initiative ESO-EAST/ANGELS), і понад 1,5 тисячі медичних клінік вже стали її членами.

Україна бере участь в ANGELS лише з минулого року і першочергове завдання проекту в нашій країні - створити реєстр хворих, які перенесли інсульт, для аналізу медичної допомоги та впровадження медичних стандартів. Після вивчення алгоритму роботи з інсультами в Into-Sana, співробітники проекту ANGELS прийняли рішення присвоїти їй статус експертного центру. Що це означає для клініки і її клієнтів?

  1. Into-Sana визнана медичним закладом, який надає інсультному хворому лікування, визнане максимально ефективним у всьому світі.
  2. Into-Sana має виконувати соціальну роль - навчати колег, розкривати світу свій досвід.
  3. Into-Sana проваджує нову посаду у відділенні судинних патологій - медсестра інсульту, що забезпечить більш високий рівень догляду і сервісу для хворого на інсульт.

Фахівці середньої медичної ланки клініки пройдуть 12-тижневе навчання в Гельсінкі з цього приводу.

Генеральний директор медичної компанії Into-Sana Галина Усенко зазначила: «Визнання ANGELS - знакова для нас подія. Ми довго працювали з проектом, ділилися унікальним досвідом, складнощами, які ми подолали в роботі. І отримати таку високу оцінку в середовищі професіоналів – дуже надихає».

Справка

Into-Sana ― крупнейшая частная медицинская клиника в Украине, работающая в Одесском и Киевском регионах более 20 лет. Владельцем является американский инвестиционный фонд SigulerGuff&Company. На сегодня в Одессе клиника имеет 4 диагностических центра, 5 подстанций скорой помощи, поликлинические отделения и стационар. В Киеве Into-Sana представлена тремя медицинскими центрами.