Прес-реліз. Проект «Врятуй нове життя»

Прес-реліз. Проект «Врятуй нове життя»

21 грудня 2006 року відбулася прес-конференція, присвячена врученню нового обладнання для відділення інтенсивної терапії новонароджених Київського обласного центру охорони здоров’я матері та дитини.

Протягом трьох останніх місяців у Києві під егідою благодійного фонду «Сяйво» проводився громадський проект «Врятуй нове життя». Це не була ані рекламна, ані спонсорська акція. Кошти для закупівлі нового обладнання для відділення інтенсивної терапії новонароджених збирали через кеш-бокси, які встановили у столичних офісних центрах; на ринках, у супермаркетах.

Сотні киян надіслали платні СМС зі своїх мобільних телефонів, перераховуючи таким чином гроші у фонд акції. Обладнання вартістю понад 100 тис. гривень, яке закуплене за зібрані кошти (це реанімаційні столи виробництва США, німецькі аспіратори та лапми для фототерапії, американські пульсоксиметри, японські інгалятори тощо), дасть можливість щороку рятувати сотні маленьких життів. Для виходжування таких дітей потрібно не тільки спеціальне обладнання, а й дороге медикаментозне лікування. Завдяки компанії «Нікомед», яка подарувала сертифікат на 10 доз куросурфа, лікарня на деякий час буде забезпечена таким важливим препаратом.