Камистад® - гель Н инструкция, аналоги и состав

Дізнатися, де придбати препарат вам допоможе Мапа аптек

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: жовто-коричневий гомогенний гель без твердих кристалів;

cклад: 1 г гелю містить: лідокаїну гідрохлориду моногідрату 20 мг, екстракт квітів ромашки 185 мг (1:4-5);

допоміжні речовини: бензалконію хлориду розчин 50 %, корична олія, натрію сахарин, карбомери, трометамол, мурашина кислота 98 %, етанол 96 %, вода очищена.

Форма випуску. Гель.

Фармакотерапевтична група. Засоби для місцевого застосування в стоматології.

Код АТС А01AD11

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Комбінація активних речовин у препараті має болезаспокійливі, протизапальні й антибактеріальнівластивості. Лідокаїн є сильним місцевоанестезуючим засобом амідного виду. Механізм його дії грунтується на стабілізації клітинних мембран за рахунок блокади натрієвих каналів. У порівнянні з новокаїном, лідокаїн є більш ефективним і толерантним. Також, лідокаїн може мати показання, як речовина з антибактеріальними властивостями.

Ромашка або рідкий екстракт ромашки містить складну суміш структурно різних протизапальних і антибактеріальних властивостей, які з'єднані для підвищення загального лікувального ефекту. Терапевтично найбільш важливими є сесквітерпени, які нараховують понад 50 % активних складових частин ромашки. Протизапальна дія ромашки обумовлена, головним чином, наявністю хамазулену та (-)-альфа-бісабололу, які також мають антибактеріальні й протигрибкові властивості.

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

Показання для застосування.

Лікування легких форм уражень ясен та слизової оболонки порожнини рота, інфекційного генезу.

Спосіб застосування та дози

½ см Камістад ® - гелю Н наносити на уражені ділянки слизової оболонки рота 3 рази на день, злегка масажуючи. Курс лікування визначається індивідуально залежно від перебігу захворювання.

Застосування для дітей віком з 12 років.

Смужку Камістад ® - гелю Н завдовжки ½ см не застосовувати більше трьох разів протягом 24 годин, для місцевого застосування наносити на слизову оболонку порожнини рота.

Камістад ® - гель Н застосовувати до зменшення запалення слизової оболонки порожнини рота.

Побічна дія.

Іноді після використання гелю може мати місце тимчасове легке печіння.

Протипоказання.

Гіперчутливість до лідокаїну або до інших місцевоанестезуючих засобів амідного виду, до ромашки або до інших компонентів препарату. Вагітність та період лактації.

Дитячий вік до 12 років.

Передозування.

Не має відомостей про інтоксикацію або передозування.

Особливості застосування.

Камістад ® - гель Н призначати до зменшення запалення слизової оболонки порожнини рота. Високі дози не повинні використовуватися довше зазначеного періоду без згоди лікаря.

Застосування у період вагiтностi та лактацiї.

Безпечне застосування у період вагiтностi та лактацiї не було встановлено. Тому цей препарат не слід застосовувати під час даного періоду.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Не виявлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 30°С. Термін придатності – 5 років.