Псориатен инструкция, аналоги и состав

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: гомогенна мазь світло-бежевого кольору. У мазі, яка міститься в тубах, може спостерігатися незначне виділення масла в ділянці отвору туби;

склад: 1 г мазі містить матричної настойки Mahonia aquifolium 0,1 г;

допоміжні речовини: ланолін, мазь ланоліново-спиртова, парафін густий, вода очищена.

 

Форма випуску. Мазь.

Фармакотерапевтична група. Гомеопатичний лікарський засіб.

Фармакологічні властивості. Мазь Псоріатен містить натуральні активні речовини з кори рослини Mahonia aquifolium, яка під назвою магонія широко поширена в Північній Європі як декоративний чагарник. Mahonia aquifolium належить до сімейства барбарисових і застосовується в гомеопатії, крім іншого, для лікування сухих, лускатих шкірних захворювань, таких, як наприклад псоріаз. Дія препарату виявляється у зменшенні утворення і відділення лусочок. Зменшується почервоніння ділянок шкіри, уражених псоріазом, заспокоюються і заліковуються запалені ареали. Завдяки добрій переносимості мазь можна застосовувати протягом тривалого періоду часу при лускатих шкірних захворюваннях. Застосування мазі зменшує ризик появи рецидивів.

Показання для застосування. Псоріаз і сухі шкірні висипання з утворенням лусочок.

Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям після 1 року наносити мазь на уражені ділянки шкіри тонким шаром, злегка втираючи, 3 рази на добу.

Псоріатен добре переноситься, тому його можна застосовувати протягом тривалого часу. Якщо після 4 тижнів лікування препаратом не спостерігається терапевтичного ефекту, слід змінити тактику лікування.

Побічна дія. Зрідка можуть спостерігатися алергічні реакції на шкірі.

Протипоказання. Не рекомендується застосовувати при підвищеній чутливості до компонентів препарату. Через недостатність клінічних даних не рекомендується застосовувати препарат у дітей віком до 1 року.

Передозування. Шкідливі дії підвищених доз невідомі.

 

Особливості застосування. При застосуванні гомеопатичних лікарських засобів можливе тимчасове первинне погіршення. У цьому випадку слід знизити частоту і дозування препарату і, після регресії небажаних симптомів, відновити застосування препарату відповідно до інструкції. У разі вираженого первинного погіршення, що супроводжується поганою переносимістю препарату, слід припинити його застосування.

Відповідно до загальноприйнятих принципів, застосовувати препарат під час вагітності й у період лактації можна лише після об’єктивної оцінки співвідношення між очікуваним корисним ефектом і можливим ризиком.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Дотепер не установлена.

Умови та термін зберігання. Зберігати при температурі 0 - 25оС в недоступному для дітей місці.

Термін придатності - 5 років.

Не застосовувати після зазначеної на упаковці дати закінчення терміну придатності.

 

Пользователей также интересует